Zakup nowego samochodu transportowego marki Toyota Proace Verso Long

Flaga i godło Polski

W ramach Umowy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie, SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II otrzymał dotację celową w wysokości 170 000 zł na zakup samochodu transportowego.

Zakup nowego samochodu transportowego wpływa na unowocześnienie placówki oraz podnosi jakość świadczonych usług. Nowoczesny, oszczędny samochód 9-cio osobowy wpisuje się w ramy prowadzonej działalności SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach im. św. Jana Pawła II. Jest niezbędnym narzędziem do przewozu pacjentów wymagających konsultacji lekarskich poza placówkę Szpitala, jak również służy do transportu krwi, materiałów krwiopochodnych, biologicznych, a także towarów.

Całkowita wartość zrealizowanego zadania: 179 388,00 zł

Dotacja celowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie: 170 000,00 zł

Środki własne w kwocie: 9 388,00 zł