32 Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy

Powiększ obraz

32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głuchołazach był wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło społeczność lokalną w celu wsparcia akcji charytatywnej. Mieszkańcy aktywnie włączyli się w zbiórkę funduszy na rzecz poprawy leczenia chorób płuc i rehabilitacji pulmonologicznej.

Podczas finału organizowano różnorodne atrakcje, takie jak koncerty, licytacje, czy konkursy, które przyciągnęły uwagę uczestników i zachęciły ich do wsparcia akcji. Dzięki uprzejmości władz miasta tut. Szpital miał możliwość zorganizowania punktu medycznego, w którym każdy mieszkaniec mógł uzyskać poradę lekarza, wykonać pomiar saturacji, ciśnienia, zmierzyć poziomu cukru a także skorzystać z badania na specjalistycznym urządzeniu mierzącym wskaźnik BMI ciała.

Ogromne podziękowania, dla Pracowników Szpitala, za ofiarowanie swojego czasu i wiedzy
w celu wsparcia inicjatywy oraz dla władz miasta, które pomogły w organizacji Punktu Medycznego, aby zagrać dla WOŚP.

32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a tegoroczny cel Finału to: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Warto podkreślić, że finał WOŚP to nie tylko okazja do niesienia pomocy potrzebującym, ale również wyraz solidarności i jedności społecznej w trudnych czasach, co jest niezwykle ważne dla budowania wspólnoty lokalnej i wzmacniania więzi międzyludzkich.