SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA Głuchołazach im. św. Jana Pawła II Laureatem XVII Edycji Opolskiej Nagrody Jakości 2020

Powiększ obraz

W tegorocznej edycji konkursu Kapituła Opolskiej Nagrody Jakości nagrodziła Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach im. św. Jan Pawła II za odwagę, determinację i chęć niesienia pomocy, by wszyscy w tych trudnych czasach w walce z niewidzialnym wrogiem czuli się pewniej. To uhonorowanie tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo, codzienne narażają swoje zdrowie i życie. To dowód na to, że dobra organizacja pracy i nowoczesne zarządzanie przynoszą jak najlepsze efekty, a najlepsza jakość to także najlepsza promocja naszego potencjału.

Siedemnasta gala Opolskiej Nagrody Jakości nie była podobna do organizowanych w poprzednich latach, bo i rok jest wyjątkowy. Czas pandemii odcisnął piętno na wszystkich sferach życia. Uhonorowani zostali lekarze, pielęgniarki ratownicy medyczni, pracownicy sanepidu, laboranci, farmaceuci – to oni stanęli na pierwszej linii walki z wirusem. I to im właśnie dedykowano tegoroczną Opolską Nagrodę Jakości. Pamiętano również, że w szpitalach pracują setki innych pracowników, salowych, sanitariuszy, osób sprzątających, techników, kierowców, wolontariuszy, pracowników obsługi. To ich postawa, wysiłek, bezinteresowna służba zapewniają nam bezpieczeństwo.