Inwestycje szpitalne – przebudowa gabinetów zabiegowych

SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSW w Głuchołazach w tym roku otrzymał dofinansowanie ze środków budżetowych dotyczące dwóch projektów.

Czytaj wpis

Ogólnopolski Informator Czasu Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne

Informujemy o możliwości sprawdzenia terminów przyjęć do placówek medycznych za pośrednictwem specjalnej strony przygotowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Czytaj wpis

Postępowanie kwalifikacyjne na specjalizację w dziedzinie fizjoterapii

Do 22 marca 2016 roku można składać wnioski do postępowania kwalifikacyjnego na specjalizację w dziedzinie fizjoterapii.

Czytaj wpis

Certyfikat ISO 9001:2008

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Głuchołazach spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Czytaj wpis

Przebudowa Izby Przyjęć

W sierpniu 2015r. została oddana do użytkowania nowo przebudowana Izba Przyjęć w segmencie A Budynku Głównego Szpitala. Zrealizowana inwestycja to kolejny etap dostosowania Szpitala do wymagań obowiązujących przepisów prawa.

Czytaj wpis

Oddanie do użytku windy

Miło nam poinformować, że dnia 24 września 2015r. zakończono przebudowę windy, która została oddana do użytku w segmencie A budynku głównego Szpitala Specjalistycznego MSW w Głuchołazach, w sąsiedztwie Izby Przyjęć.
Czytaj wpis

Zakup 5 inhalatorów ultradźwiękowych

Inhalatory zostały zakupione dla Działu Usprawniania Leczniczego przy współfinansowaniu środków publicznych uzyskanych z PFRON na realizację projektu w ramach programu pn. „ Program wyrównywania różnic między regionami II”.

Czytaj wpis

Praktyki studenckie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW w Głuchołazach uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych: bip.szpitalmsw-glucholazy.pl

Czytaj wpis

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

Czytaj wpis

Przebudowa apteki

W I kwartale 2015r. została oddana do użytkowania nowo przebudowana Apteka SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Głuchołazach. Zrealizowana inwestycja to kolejny etap dostosowania Szpitala do wymagań obowiązujących przepisów prawa.

Czytaj wpis

Starsze posty «